
Шаңсорғыш Deerma CM800 Mite Remover ақ
- Бар
- Коды:100427342
19 526 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Deerma CM800 Mite Remover — тиімді шешім үйіңіздегі шаң кенелерімен және аллергендермен күресу үшін. Бұл қол шаңсорғыш біріктіреді сору қуаты және ықшам дизайн, бұл оны тазалықты сақтау үшін тамаша серіктес етеді.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ Зарарсыздандыратын УК-шам — бактериялар мен микробтарды жояды.
- 🧱 Ұсақ тазалау сүзгісі — тазалау кезінде ауаның тазалығын қамтамасыз етеді.
- 🌱 Шағын өлшемдер — кез келген жағдайда сақтауға және пайдалануға ыңғайлы.
- 🔋 Тұтынылатын қуат 450 Вт — тазалаудың жоғары тиімділігі.
- 📏 Жеңіл салмағы 1.45 кг — пайдаланудағы жайлылық.
Іздегендер үшін қолайлы тиімді құрал үйді таза ұстау үшін, әсіресе аллергиясы бар және терісі сезімтал адамдар үшін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deerma |
| Сору қуаты | 180 Вт |
| Қуат тұтыну | 450 Вт |
| Шаң жинағыштың түрі | Контейнер |
| Жұқа сүзгі | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.45 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Желілік сымның ұзындығы | 3 м |
| Шу деңгейі | 75 дБ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Электр щеткасын қосу мүмкіндігі | Жоқ |
| Биіктігі | 16.5 қараңыз |
| Тереңдігі | 23 қараңыз |
| Шаң жинағышты толтыру индикаторы | Иә |
| Қуат көзі | желі |
| Шаңсорғыштың өлшемдері (ШхГхВ) | 35,5х23х16,5 см |
| Қуатты реттегіш | Жоқ |
| Түрі | Қолмен |
| Сору құбыры | бүтін |
| Турбощетка жиынтықта | Жоқ |
| Тазалау | құрғақ |
| Функциялар мен функциялар | шаң жинағышты толтыру индикаторы, зарарсыздандыратын УК-шам |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 35.5 см |
| Электр щеткасы жиынтықта | Жоқ |
- Бағасы: 19 526 ₸



