
Шаңсорғыш SCS-67424 қара
- Бар
- Коды:129951623
304 924 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шаңсорғыш SCS-67424 (497ABF)
Техникалық қызмет көрсетуге арналған SCS шаңсорғышы (497ABF үлгісі) жабдықты жөндеу және техникалық қызмет көрсету инженерлеріне арналған, себебі ол тиімді тазалауды қамтамасыз етеді. Портативтілік, жұмысқа жылдам дайындалу, тиімділік және пайдалану қауіпсіздігі осы қуатты шаңсорғыштың негізгі сипаттамалары болып табылады. Қуат сымы, иілгіш шланг және барлық басқа керек-жарақтар жылдам қол жеткізуге болатын жабылатын тасымалдау бөліміне еркін орналастырылады. Ұзартылатын шланг операторға шаңсорғышты көтермей және жылжытпай-ақ, үлкен габаритті машиналарды және жету қиын жерлерді тазалауға мүмкіндік береді.
Шаңсорғыш автоматты қалпына келтіру функциясы бар термиялық қорғаныс құрылғысымен жабдықталған.
Электроникаға арналған шаңсорғыш электростатикалық зарядтарды тарататын пластмассадан жасалған – бұл сезімтал электронды жабдықтың зақымдану мүмкіндігін азайтады. Сонымен қатар, бұл шаңсорғыш РЖ сәулеленуіне сезімтал компоненттерді қосымша қорғауды қамтамасыз етеді - мұндай компоненттер көбінесе көшіргіштерде, принтерлерде және басқа кеңсе жабдықтарында болады. Әдетте бұл құрамдас бөліктер корпустың металл қабырғаларымен экрандалады, бірақ құрылғы тазалау үшін ашылғанда, құрамдас бөліктер бұл экрандаудан айырылады. Шаңсорғышқа кіріктірілген РЖ-бөгеуіл сүзгісі қосымша қорғаныс қабатын қамтамасыз етеді.
Техникалық қызмет көрсетуге арналған SCS шаңсорғышы (497ABF үлгісі) жабдықты жөндеу және техникалық қызмет көрсету инженерлеріне арналған, себебі ол тиімді тазалауды қамтамасыз етеді. Портативтілік, жұмысқа жылдам дайындалу, тиімділік және пайдалану қауіпсіздігі осы қуатты шаңсорғыштың негізгі сипаттамалары болып табылады. Қуат сымы, иілгіш шланг және барлық басқа керек-жарақтар жылдам қол жеткізуге болатын жабылатын тасымалдау бөліміне еркін орналастырылады. Ұзартылатын шланг операторға шаңсорғышты көтермей және жылжытпай-ақ, үлкен габаритті машиналарды және жету қиын жерлерді тазалауға мүмкіндік береді.
Шаңсорғыш автоматты қалпына келтіру функциясы бар термиялық қорғаныс құрылғысымен жабдықталған.
Электроникаға арналған шаңсорғыш электростатикалық зарядтарды тарататын пластмассадан жасалған – бұл сезімтал электронды жабдықтың зақымдану мүмкіндігін азайтады. Сонымен қатар, бұл шаңсорғыш РЖ сәулеленуіне сезімтал компоненттерді қосымша қорғауды қамтамасыз етеді - мұндай компоненттер көбінесе көшіргіштерде, принтерлерде және басқа кеңсе жабдықтарында болады. Әдетте бұл құрамдас бөліктер корпустың металл қабырғаларымен экрандалады, бірақ құрылғы тазалау үшін ашылғанда, құрамдас бөліктер бұл экрандаудан айырылады. Шаңсорғышқа кіріктірілген РЖ-бөгеуіл сүзгісі қосымша қорғаныс қабатын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Без бренда |
| Сору қуаты | 790 Вт |
| Қуат тұтыну | 790 Вт |
| Шаң жинағыштың түрі | Контейнер |
| Жұқа сүзгі | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5.45 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 21 қараңыз |
| Тереңдігі | 23.5 қараңыз |
| Қуат көзі | желі |
| Шаңсорғыштың өлшемдері (ШхГхВ) | 45.2х23.5х21 см |
| Түрі | дәстүрлі |
| Турбощетка жиынтықта | Иә |
| Тазалау | құрғақ |
| Түсі | Қара |
| Ені | 45.2 қараңыз |
- Бағасы: 304 924 ₸

