
Шаңсорғыш DREAME R10S ақ
- Қолжетімді емес
- Коды:141163975
190 783 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мощный и универсальный беспроводной пылесос - идеальный помощник для вашего дома.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Dreame |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 2 келі |
| Электр щеткасын қосу мүмкіндігі | Жоқ |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 70 мин |
| Шаң жинағышты толтыру индикаторы | Жоқ |
| Қуат көзі | батарея |
| Сору қуаты | 120 Вт |
| Тұтынылатын қуат | 350 Вт |
| Шаңсорғыштың өлшемдері (ШхГхВ) | 256 х 1293 х 214 мм |
| Түрі | Тік |
| Шаң жинағыштың түрі | Контейнер |
| Турбощетка жиынтықта | Иә |
| Тазалау | құрғақ |
| Ұсақ тазалау сүзгісі | Иә |
| Электр щеткасы жиынтықта | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 130 см |
| Тереңдігі | 21 қараңыз |
| Ені | 26 см |
- Бағасы: 190 783 ₸










