
VARMILO тінтуір тақтасы ZDB053-01
- Бар
- Коды:111328373
6 828 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұл тінтуірдің бірқалыпты және дәл қозғалысын қамтамасыз ететін ыңғайлы керек-жарақ. Беті оптикалық және лазерлік тышқандарды қолдай отырып, ыңғайлы жұмыс істеуге арналған. Өлшемдердің, материалдардың және дизайнның әртүрлілігі үйіңізге, кеңсеңізге немесе ойын кеңістігіңізге дұрыс нұсқаны таңдауға мүмкіндік береді. Компьютерде жұмыс істеу кезінде дәлдік пен жайлылықты жақсартуға арналған практикалық шешім.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Varmilo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы, мм | 900 мм |
| Ойын | Иә |
| Негіз материалы | резеңке |
| Жабын материалы | мата |
| Ерекшеліктері | тігілген жиектер |
| Білек астындағы жастық | Жоқ |
| Қалыңдығы (мм) | 3 мм |
| Түсі | сурет |
| Ені, мм | 400 мм |
- Бағасы: 6 828 ₸



