
Lenovo Y Gaming Pad GXY0K07130 тінтуір тақтасы қара
- Бар
- Коды:21800058
4 688 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Компьютерлік ойындармен шындап айналысасың ба? Сонда сіз тінтуір курсорын басқаруды мүмкіндігінше жеңілдететін ыңғайлы төсеніштің қаншалықты маңызды екенін білетін шығарсыз. Lenovo Y Gaming Mouse Pad (GXY0K07130) дәл осы талаптарға сай келеді.
Кілемше суға төзімді тығыз микрофибрадан жасалған, тінтуір мұндай бетке тегіс сырғып кетеді, ал курсор жоғары дәлдікпен орналасады. Сен оны лазермен де, оптикалық тінтуірмен де пайдалана аласың. Lenovo Y Gaming Mouse Pad құрылғысының астыңғы беті, керісінше, төсеніштің үстелге мықтап бекітілуін қамтамасыз ету үшін сырғанауға қарсы қасиеттерге ие. Оның жиектері өрілген тігіспен аяқталған, сондықтан ойын шайқастары кезінде аксессуар қарқынды жүктеме кезінде тозбайды.
Lenovo Y Gaming Mouse Pad стандартты төсенішпен салыстырғанда үлкейтілген өлшемдерге ие — 350 x 250 мм. Осының арқасында онымен жұмыс істеу ыңғайлы. Ал қара түсті ашық қызыл өрнекпен үйлестірудің арқасында аксессуар тартымды және стильді көрінеді. Осы Lenovo кілемімен ойындарда жайлылықты сезініңіз!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Lenovo |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы, мм | 350 мм |
| Ойын | Иә |
| Негіз материалы | резеңке |
| Жабын материалы | мата |
| Білек астындағы жастық | Жоқ |
| Қалыңдығы (мм) | 3 мм |
| Ені, мм | 250 мм |
- Бағасы: 4 688 ₸




