
Тінтуір тақтасы ZOWIE G-SR III 470x390x3.5 мм қара
- Қолжетімді емес
- Коды:144853467
34 117 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
zowie g-sr iii ойын төсеніші тұрақтылыққа, дәлдікке және беріктікке мән беретін кәсіби киберспортшыларға арналған. ылғалға төзімділігі жақсартылған жаңа мата беті кез келген жағдайда бірдей тегіс сырғуды қамтамасыз етеді. comfortglide™ технологиясы тінтуірдің басқарылатын, болжамды қозғалысына қол жеткізуге мүмкіндік береді, бұл әсіресе динамикалық ойындардағы мақсатты әрекеттер үшін маңызды. кілемше сырғуды болдырмайтын және ауыр пайдалану кезінде де төзімділікті арттыратын, орташа жұмсақтықтағы және тігілген жиектері бар тығыз резеңке негізмен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Zowie |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы, мм | 470 мм |
| Ойын | Иә |
| Негіз материалы | резеңке |
| Жабын материалы | мата |
| Білек астындағы жастық | Жоқ |
| Қалыңдығы (мм) | 3.5 мм |
| Ені, мм | 390 мм |
- Бағасы: 34 117 ₸






