
VARMILO Picasso Blue Period тінтуір тақтасы XL ZDB079-01 900x400x3 мм сурет
- Қолжетімді емес
- Коды:131349734
8 106 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Varmilo Picasso Blue Period - бұл Varmilo брендінің пернетақталары мен басқа перифериялық құрылғыларын толықтыруға арналған стильді және функционалды үстел төсеніші.
Кілем Пабло Пикассоның "Көгілдір кезең" стилінде безендірілген, бұл оған ерекше көркемдік әсер береді. Пикассо шығармашылығындағы бұл кезең өзінің салқын көк тондар палитрасымен және терең эмоционалды экспрессивтілігімен танымал.
Қатты резеңке текстурасы және тігілген жиектері тінтуірді тегіс сырғытуға мүмкіндік береді және жағымды сезім береді. Varmilo кілемшелері ұзақ уақытқа созылатын жоғары сапалы материалдардан жасалған. Varmilo кілемшелерінің төменгі бөлігі, сенімді тұрақтылықты қамтамасыз ететін жұқа табиғи резеңкеден жасалған. Тышқан қаншалықты жылдам қозғалса да, кілем орнында тұрақты болады.
Кілем Пабло Пикассоның "Көгілдір кезең" стилінде безендірілген, бұл оған ерекше көркемдік әсер береді. Пикассо шығармашылығындағы бұл кезең өзінің салқын көк тондар палитрасымен және терең эмоционалды экспрессивтілігімен танымал.
Қатты резеңке текстурасы және тігілген жиектері тінтуірді тегіс сырғытуға мүмкіндік береді және жағымды сезім береді. Varmilo кілемшелері ұзақ уақытқа созылатын жоғары сапалы материалдардан жасалған. Varmilo кілемшелерінің төменгі бөлігі, сенімді тұрақтылықты қамтамасыз ететін жұқа табиғи резеңкеден жасалған. Тышқан қаншалықты жылдам қозғалса да, кілем орнында тұрақты болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Varmilo |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы, мм | 900 мм |
| Ойын | Иә |
| Негіз материалы | резеңке |
| Жабын материалы | мата |
| Ерекшеліктері | тігілген жиектер |
| Білек астындағы жастық | Жоқ |
| Қалыңдығы (мм) | 3 мм |
| Ені, мм | 400 мм |
- Бағасы: 8 106 ₸



