
Микротолқынды пеш Weissgauff HMT-255 күміс
- Бар
- Коды:102104710
210 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Встраиваемая микроволновая печь Weissgauff HMT-255 с мощностью микроволн 900 Вт обеспечивает удобство разогрева, размораживания и приготовления. Система Spiegel и специальное внутреннее биокерамическое покрытие способствуют равномерному разогреву продуктов без использования поворотной подставки. Панель управления с дисплеем, поворотным механизмом и сенсорными кнопками обеспечивает интуитивный выбор необходимых параметров. Среди особенностей модели Weissgauff HMT-255 отмечаются объем 25 л, функция поддержания температуры, быстрый старт и функция стерилизации.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Weissgauff |
| Гриль | Иә |
| Дисплей | Иә |
| Қуат деңгейлерінің саны | 5 |
| Конвекция | Жоқ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Грильдің сипаттамалары | |
| Төменгі гриль | Жоқ |
| Гриль түрі | кварц |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бұрылмалы табақ жоқ | Иә |
| Камераның ішкі жабыны | биокерамикалық эмаль |
| Ішкі көлем | 25 л |
| Биіктігі | 39 см |
| Тереңдігі | 38.2 қараңыз |
| Есік | Аспалы|түймемен ашылады |
| Басқа функциялар мен ерекшеліктер | Балалардан оқшаулау, дыбыстық сигнал, камераны жарықтандыру, микротолқындарды біркелкі тарату жүйесі |
| Жинақтау | грильге арналған торлар - 1 |
| Грильдің қуаты | 1200 Вт |
| Микротолқындардың қуаты | 900 Вт |
| Бағдарламалар | автоматты қыздыру, берілген температураны автоматты түрде ұстап тұру, автоматты түрде дайындау, жібіту режимі |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 59.2x39x38.2 см |
| Орналасқан жері | ендірілетін |
| Түсі | Күміс |
| Ені | 59.2 қараңыз |
- Бағасы: 210 990 ₸




