
Кернеу реттегіші VOLTA AVR Pro 1500
- Бар
- Коды:5400153
27 503 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Надежная защита вашей техники
Volta AVR Pro предназначен для автоматического поддержания постоянного уровня напряжения для защиты чувствительной электроники от повышенного и пониженного напряжения. Микропроцессорный контроллер, позволяет быстро регулировать напряжение. Он также обеспечивает диапазон входного напряжения с учетом всех видов оборудования электронных устройств. Защищает от перегрузки, от короткого замыкания, и от высоковольтных импульсов.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Volta |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5.4 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түрі | кернеу реттегіші |
| Тірекке орнату мүмкіндігі | Жоқ |
| Кіріс кернеуі | 1-фазалық |
| Шығу қуаты (белсенді) | 900 Вт |
| Шығу қуаты (толық) | 1500 ДА |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 134х181х233,6 мм |
| Қорғау | жоғары вольтты импульстерден қорғау, қысқа тұйықталудан қорғау, шамадан тыс жүктемеден қорғау, кедергілерді сүзу |
| Дыбыстық сигнализация | Жоқ |
| Қуат қосқыштарының саны | 6 |
| Макс. кіріс кернеуі | 270 Жылы |
| Мин. кіріс кернеуі | 110 Жылы |
| Ақпаратты көрсету | СК-экран |
| Түрі | релелік |
- Бағасы: 27 503 ₸




