
CyberPower UTC650E үздіксіз қуат көзі
- Қолжетімді емес
- Коды:5400648
19 384 ₸
- +7 (701) 635-42-91
CyberPower UTC650E үздіксіз қуат көзі — сенімді шешім құрылғыларды электр қуатының үзілуінен қорғау үшін. Қуатымен 650 ВА / 360 Вт және сызықтық-интерактивті түрі бойынша, ол тұрақсыз кернеу жағдайында да құрылғыларыңыздың тұрақты жұмысын қамтамасыз етеді.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ Жартылай жүктемедегі жұмыс уақыты 16 сағатқа дейін — құрылғыларыңыз үшін ұзақ мерзімді автономия.
- ⚡ Кіріс кернеуінің кең диапазоны (165-290В) — кернеудің асқын және асқын кернеулерінен қорғау.
- 🛡 Қысқа тұйықталудан және кернеудің жоғарылауынан қорғау — құрылғыларыңыздың қауіпсіздігі бірінші орында.
- 💡 Жарықдиодты индикаторлар — құрылғының күйі туралы ақпаратты ыңғайлы түрде көрсету.
- 🔌 Екі CEE 7 шығыс қосқышы — бір уақытта бірнеше құрылғыны қосу мүмкіндігі.
Бағалайтын пайдаланушылар үшін қолайлы сенімділік және қауіпсіздік өз электрондық құрылғыларын үй және кеңсе жағдайларында. CyberPower UTC650E тұрақты тамақтануды қамтамасыз етуде сіздің сенімді көмекшіңіз болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CyberPower |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 3.6 кг |
| Түрі | үздіксіз қоректендіру көзі |
| Зарядтау уақыты | 8 сағ |
| Батареяға ауысу уақыты | 4 мс |
| Жартылай жүктеме кезіндегі жұмыс уақыты | 16 мин |
| Кіріс кернеуі | 1-фазалық |
| Шығу қуаты (белсенді) | 360 Вт |
| Шығу қуаты (толық) | 650 ДА |
| Шығу кернеуі | 1-фазалық |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 84х159х252 мм |
| Қорғау | кернеудің жоғарылауынан қорғау, қысқа тұйықталудан қорғау |
| Дыбыстық сигнализация | Иә |
| Қуат қосқыштарының саны | 2 |
| Макс. кіріс кернеуі | 290 Жылы |
| Мин. кіріс кернеуі | 165 Жылы |
| Ақпаратты көрсету | жарықдиодты индикаторлар |
| Түрі | сызықтық-интерактивті |
| Шығыс сигналының түрі | сатылы синусоидалы толқын |
| Шығыс қуат қосқыштарының түрі | CEE 7 (еуророзетка) |
| Шу деңгейі | 40 дБ |
- Бағасы: 19 384 ₸



