
Монитор 27" XG Darknet X 240Hz қара
- Бар
- Коды:100090223
91 272 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Монитор 27" XG Darknet X 240Hz қара – ойыншылар үшін түпкілікті таңдау. Жаңартудың жоғары жылдамдығы, анық сурет.
27" XG Darknet X 240Hz қара – кәсіпқойларға арналған ойын мониторы
Мониторда кірістер бар: 2 HDMI 1.4, 2 DisplayPort 1.2 , құлаққаптарға арналған мини-джек шығысы. DisplayPort кабелі жиынтықта жеткізіледі.
| Өлшемдері | |
|---|---|
| Салмақ | 4.6 кг |
| Экран | |
| Жауап беру уақыты | 1 мс |
| Қосымша сипаттамалары | |
| 90 градусқа бұрылу | Жоқ |
| Қызметтері | |
| 3D қолдау | Жоқ |
| Қуат көзі | |
| Қуат тұтыну | 50 Вт |
| Негізгі | |
| Сенсорлық экран | Жоқ |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кіріктірілген веб-камера | Жоқ |
| Кірістер | DisplayPort, HDMI |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 62 х 36.5 х 4.6 см - тұғырсыз |
| Қиғаш | 27 дюйм |
| Ойын мониторы | Иә |
| Қисық экран | Жоқ |
| Интерфейстер | 2 x HDMI, 2 x DisplayPort, mini Jack |
| Контраст қатынасы | 1000 :1 |
| Кадрларды жаңартудың макс. жиілігі | 240 Гц |
| Қабырғаға бекіту | 100х100 мм, 75х75 мм |
| Шолу аймағы | 170/160 |
| Жарықтандыру | LED |
| Экранды жабу | күңгірт |
| Портативті | Жоқ |
| Рұқсат | 1920x1080 |
| Биіктігі бойынша реттеу | Жоқ |
| Тараптардың арақатынасы | 16:9 |
| Экранды динамикалық жаңарту технологиясы | NVIDIA G-SYNC Compatible |
| СК-матрицаның түрі | VA |
| Жад карталарын оқуға арналған құрылғы | Жоқ |
| Түсі | Қара |
| Жарықтық | 250 кд/м2 |
- Бағасы: 91 272 ₸








