
Монитор 27" Xiaomi Mini Led Gaming Monitor G Pro 27i P27QBA-RGPGL қара
- Бар
- Коды:121319063
198 945 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Көмегімен жоғары сапалы графика әлеміне еніңіз 27" Xiaomi Mini Led Gaming Monitor G Pro 27i P27QBA-RGPGL! Бұл ойын мониторы ұсынады ажыратымдылығы 2560x1440 және жаңартудың максималды жиілігі 180 Гц, бұл тегіс ойын тәжірибесін және ашық түстерді қамтамасыз етеді.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ Mini LED технологиясы — шынайы бейнелер үшін жақсартылған жарықтық пен контраст.
- 🔒 Жауап беру уақыты 1 мс — қозғалатын нысандардың бұлыңғырлығын азайту.
- 🌱 AMD FreeSync қолдауы — ыңғайлы ойын үшін кескін үзілімдерін түзетіңіз.
- ⚙️ Биіктігі бойынша реттеу — максималды жайлылық үшін өз қалауыңыз бойынша теңшеу.
Бұл монитор іздейтін ойыншылар мен кәсіпқойлар үшін өте қолайлы жоғары өнімділік және кескіннің анықтығы өз ойындарында және жұмысында. Бұл сіздің ойын кеңістігіңізге немесе жұмыс кеңістігіңізге тамаша қосымша болады.
Максималды өнімділікке қол жеткізу және геймплейдің барлық артықшылықтарын пайдалану үшін жоғары сапалы графикалық карталармен пайдалануды ұсынамыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Сенсорлық экран | Жоқ |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 6.8 кг |
| Экран | |
| Жауап беру уақыты | 1 мс |
| Қызметтері | |
| 3D қолдау | Жоқ |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кірістер | DisplayPort, HDMI |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 61.3 х 52.6 х 16.9 см |
| Қиғаш | 27 дюйм |
| Қосымша | Mini LED жарықтандыру технологиясы |
| Ойын мониторы | Иә |
| Қисық экран | Жоқ |
| Интерфейстер | HDMI, DisplayPort |
| Контраст қатынасы | 1000 :1 |
| Кадрларды жаңартудың макс. жиілігі | 180 Гц |
| Түстердің максималды саны | 1 миллиардтан астам |
| Қабырғаға бекіту | 75х75 мм |
| Экранды жабу | күңгірт |
| Тұтынылатын қуат | 24 |
| Рұқсат | 2560x1440 |
| Биіктігі бойынша реттеу | Иә |
| Тараптардың арақатынасы | 16:9 |
| Стандарттар | VESA |
| Экранды динамикалық жаңарту технологиясы | AMD FreeSync |
| СК-матрицаның түрі | IPS |
| Түсі | Қара |
| Нүкте қадамдары | көлденеңінен 0.1554 мм, тігінен 0.1554 мм |
| Жарықтық | 1000 кд/м2 |
- Бағасы: 198 945 ₸






