
Монитор 24.5" ASUS ROG Strix XG259QNS 90LM09M0-B01370 қара
- Қолжетімді емес
- Коды:121905862
331 986 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ешбір хабарды жіберіп алмау үшін ұялы телефоныңызды тікелей алдыңызға қоюға болатындай негіздегі ұялы телефон ұясы. Ал штативке арналған розетка 1.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Asus |
| Сенсорлық экран | Жоқ |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 5.9 кг |
| Экран | |
| Жауап беру уақыты | 0.3 мс |
| Қосымша сипаттамалары | |
| 90 градусқа бұрылу | Иә |
| Қызметтері | |
| 3D қолдау | Жоқ |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кірістер | DisplayPort, HDMI, USB |
| Шығулар | құлаққаптарға арналған ұяшық |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 55.8 x 49.1 x 23.4 см |
| Қиғаш | 24.5 дюйм |
| Қосымша | Trace Free технологиясы, GamePlus, HDCP қолдауы, Game Visual, Extreme Low Motion Blur, ELMB синхрондау, HDR режимі, DisplayWidget Center, ойын AI технологиясы |
| Ойын мониторы | Иә |
| Қисық экран | Жоқ |
| Интерфейстер | 2 x HDMI, DisplayPort, USB Type-B, 2 x USB Type-A |
| Контраст қатынасы | 1000 :1 |
| Кадрларды жаңартудың макс. жиілігі | 380 Гц |
| Түстердің максималды саны | 16,7 млн. |
| Қабырғаға бекіту | 100х100 мм |
| Экранды жабу | күңгірт |
| Тұтынылатын қуат | 14.3 |
| Рұқсат | 1920x1080 |
| Биіктігі бойынша реттеу | Иә |
| Тараптардың арақатынасы | 16:9 |
| Стандарттар | VESA |
| Экранды динамикалық жаңарту технологиясы | AMD FreeSync Premium |
| СК-матрицаның түрі | IPS |
| Түсі | Қара |
| Нүкте қадамдары | көлденеңінен 0.206 мм, тігінен 0.206 мм |
| Жарықтық | 400 кд/м2 |
- Бағасы: 331 986 ₸




