
Монитор 23.8" Lenovo 64B5KAT1EU қара
- Бар
- Коды:145249974
63 392 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Монитор Lenovo ThinkVision S24-4e 23,8"/16:9/IPS/1920x1080/100HZ/4ms/250cd/m²/VGA/HDM/3yr
23,8-дюймовый дисплей FHD (1920x1080) IPS, антибликовое покрытие, соотношение сторон 16:9
Время отклика в экстремальном режиме 4 мс
Частота обновления до 100 Гц
1300:1, 99% sRGB, 8 бит
TÜV Rheinland® Flicker Free, TÜV Rheinland® Low Blue Light (аппаратное решение)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Lenovo |
| Сенсорлық экран | Жоқ |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 3 кг |
| Экран | |
| Жауап беру уақыты | 4 мс |
| Қосымша сипаттамалары | |
| 90 градусқа бұрылу | Жоқ |
| Қызметтері | |
| 3D қолдау | Жоқ |
| Қуат көзі | |
| Қуат тұтыну | 19 Вт |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кірістер | HDMI, VGA (D-Sub) |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 53,98 x 18 x 40,29 см |
| Қиғаш | 23.8 дюйм |
| Ойын мониторы | Жоқ |
| Қисық экран | Жоқ |
| Контраст қатынасы | 1300 :1 |
| Кадрларды жаңартудың макс. жиілігі | 100 Гц |
| Экранды жабу | шағылуға қарсы |
| Рұқсат | 1920x1080 |
| Биіктігі бойынша реттеу | Жоқ |
| Тараптардың арақатынасы | 16:9 |
| СК-матрицаның түрі | IPS |
| Түсі | Қара |
| Жарықтық | 250 кд/м2 |
- Бағасы: 63 392 ₸

