
Монитор 27" Xiaomi Gaming Monitor G27Qi P27QCA-RGGL қара
- Қолжетімді емес
- Коды:123291223
109 961 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
2K ажыратымдылығы 2560 x 1440 дейін және жылдам IPS СКД пайдалану арқылы күтпеген сценарийлерге жылдам әрекет ете аласыз.
Найзағай жылдамдығымен сіз қысқа уақытта жеңіске жетесіз.
Жоғары жаңарту жиілігі 180 Гц, GTG 1 мс.
Ультра жоғары 180 Гц жаңарту жиілігі тіпті жоғары жылдамдықты және динамикалық бәсекеге қабілетті ойындар кезінде де тегіс кескіндерді қамтамасыз етеді.
1 мс жылдам GTG реакциясы жоғары жылдамдықтағы қозғалыс кезінде монитордың кідірісін және елестерін азайтады.
FreeSync технологиясы ойынның маңызды сәттерінде тұрақтылықты қамтамасыз етеді.
FreeSync технологиясының арқасында компьютердің графикалық картасы мен монитордың кадр жиілігі нақты уақыт режимінде синхрондауды қолдайды, бұл динамикалық ортадағы үзілістер мен кідірістерді азайтуға мүмкіндік береді.
TÜV сертификатының арқасында Low Blue Light режимі қысқа толқынды көк жарықты сүзе алады, бұл тіпті ұзақ уақыт ойнағаннан кейін де көзге жайлылық береді.
Қосылған DC Dimming сонымен қатар дисплейдің жыпылықтауын тиімді түрде азайтып, көзіңізді қосарлы қорғауды қамтамасыз етеді!
Қаныққан түстер арасында үздіксіз ауысу үшін DCI-P3 және sRGB.
95% DCI-P3 және 100% sRGB кең гаммасы қанық және шынайы түстер үшін кең түсті дисплейді қамтамасыз етеді.
8-разрядты түс тереңдігі ашық және егжей-тегжейлі түс градацияларын қамтамасыз етеді, түстердің біркелкі ауысуын қамтамасыз етеді және ойын тәжірибесін жақсартады.
Үш жағынан тар жақтаулар, жақтаусыз дизайн.
Үлкен көру өрісі иммерсивті және табиғи пайдалану тәжірибесін қамтамасыз етеді.
Джойстикті басқару. Пайдаланудың қарапайымдылығы, жылдам басқару.
Найзағай жылдамдығымен сіз қысқа уақытта жеңіске жетесіз.
Жоғары жаңарту жиілігі 180 Гц, GTG 1 мс.
Ультра жоғары 180 Гц жаңарту жиілігі тіпті жоғары жылдамдықты және динамикалық бәсекеге қабілетті ойындар кезінде де тегіс кескіндерді қамтамасыз етеді.
1 мс жылдам GTG реакциясы жоғары жылдамдықтағы қозғалыс кезінде монитордың кідірісін және елестерін азайтады.
FreeSync технологиясы ойынның маңызды сәттерінде тұрақтылықты қамтамасыз етеді.
FreeSync технологиясының арқасында компьютердің графикалық картасы мен монитордың кадр жиілігі нақты уақыт режимінде синхрондауды қолдайды, бұл динамикалық ортадағы үзілістер мен кідірістерді азайтуға мүмкіндік береді.
TÜV сертификатының арқасында Low Blue Light режимі қысқа толқынды көк жарықты сүзе алады, бұл тіпті ұзақ уақыт ойнағаннан кейін де көзге жайлылық береді.
Қосылған DC Dimming сонымен қатар дисплейдің жыпылықтауын тиімді түрде азайтып, көзіңізді қосарлы қорғауды қамтамасыз етеді!
Қаныққан түстер арасында үздіксіз ауысу үшін DCI-P3 және sRGB.
95% DCI-P3 және 100% sRGB кең гаммасы қанық және шынайы түстер үшін кең түсті дисплейді қамтамасыз етеді.
8-разрядты түс тереңдігі ашық және егжей-тегжейлі түс градацияларын қамтамасыз етеді, түстердің біркелкі ауысуын қамтамасыз етеді және ойын тәжірибесін жақсартады.
Үш жағынан тар жақтаулар, жақтаусыз дизайн.
Үлкен көру өрісі иммерсивті және табиғи пайдалану тәжірибесін қамтамасыз етеді.
Джойстикті басқару. Пайдаланудың қарапайымдылығы, жылдам басқару.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Экран диагоналы | 27 дюйм |
| Сенсорлық экран | Жоқ |
| Қызметтері | |
| 3D қолдау | Жоқ |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 4.3 кг |
| Қосымша | еуро ашасы бар қуат адаптері (адаптерсіз) |
| Түсі | Қара |
| Тұтынылатын қуат | 48W |
| Кірістер | DisplayPort, HDMI |
| Интерфейстер | DP1.4 x2, HDMI2.0 x2 |
| Жарықтандыру | LED |
| Қоректендіру блогы | сыртқы |
| Қиғаш | 27.0 дюйм |
| Жарықтық | 300.0 кд/м2 |
| Контраст қатынасы | 1000.0 :1 |
| Рұқсат | 2560x1440 |
| Жауап беру уақыты | 1.0 мс |
| Жад карталарын оқуға арналған құрылғы | Жоқ |
| Тараптардың арақатынасы | 16:9 |
| Кадрларды жаңартудың макс. жиілігі | 180.0 Гц |
| Экранды динамикалық жаңарту технологиясы | AMD FreeSync |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 612,5х170,7х453,0 мм |
| Шолу аймағы | H178/V178 |
| Нүкте қадамдары | 0.2331mm (H) x 0.2331mm (V) |
| Ойын мониторы | Иә |
| Стандарттар | TUV Low Blue Light, Fast LCD IPS, FreeSync |
| Түстердің максималды саны | 16,7 млн. |
| Биіктігі бойынша реттеу | Жоқ |
| Қисық экран | Жоқ |
| СК-матрицаның түрі | IPS |
| Қабырғаға бекіту | 75х75 мм, бар |
| Экранды жабу | күңгірт |
- Бағасы: 109 961 ₸




