
Монитор 27" ASUS TUF Gaming VG279QM 90LM05H0-B01370 қара
- Бар
- Коды:100582305
193 392 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Көмегімен жоғары сапалы графика әлеміне еніңіз ASUS TUF Gaming VG279QM ойын мониторымен! Бұл монитор диагоналі 27 дюйм және рұқсаты 1920x1080 арқасында ойындарда кескіннің керемет анықтығы мен тегістігін қамтамасыз етеді максималды жаңарту жиілігі 280 Гц.
✨ Ерекшеліктері:- ✅ NVIDIA G-Sync технологиясы — біркелкі ойын тәжірибесі үшін кескіннің жыртылуын азайтады.- 🔒 IPS-матрица — максималды батыру үшін кең көру бұрыштары мен ашық түстер.- 🌱 Күңгірт шағылуға қарсы беті — шағылысусыз ұзақ уақыт пайдалану кезіндегі жайлылық.- 🎧 Кіріктірілген стерео үндеткіштер — қосымша құрылғыларсыз дыбыс.- 🔄 Биіктігі бойынша реттеу және 90 градусқа бұру — өз қалауыңыз бойынша баптау.
Бұл монитор мыналар үшін өте қолайлы ойыншылардың және кәсіби мамандар, олар жұмыстағы және ойындардағы жоғары кескін сапасы мен жайлылықты бағалайды. Бұл ойын орнатуыңызға немесе жұмыс орныңызға тамаша қосымша болады.
Максималды өнімділікке қол жеткізу және геймплейден ләззат алу үшін жоғары сапалы графикалық карталармен пайдалануды ұсынамыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Asus |
| Сенсорлық экран | Жоқ |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 5.6 кг |
| Экран | |
| Жауап беру уақыты | 1 мс |
| Қосымша сипаттамалары | |
| 90 градусқа бұрылу | Иә |
| Қызметтері | |
| 3D қолдау | Жоқ |
| Қуат көзі | |
| Қуат тұтыну | 26 Вт |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қоректендіру блогы | сыртқы |
| Кірістер | DisplayPort, HDMI, аудио стерео |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 619,4х211,37х506,73 мм |
| Қиғаш | 27 дюйм |
| Ойын мониторы | Иә |
| Қисық экран | Жоқ |
| Интерфейстер | HDMI, DisplayPort |
| Контраст қатынасы | 1000 :1 |
| Кадрларды жаңартудың макс. жиілігі | 280 Гц |
| Түстердің максималды саны | 16,7 млн. |
| Шолу аймағы | 178° |
| Жарықтандыру | LED |
| Экранды жабу | шағылуға қарсы, күңгірт |
| Рұқсат | 1920x1080 |
| Биіктігі бойынша реттеу | Иә |
| Тараптардың арақатынасы | 16:9 |
| Экранды динамикалық жаңарту технологиясы | NVIDIA G-Sync |
| СК-матрицаның түрі | IPS |
| Түсі | Қара |
| Нүкте қадамдары | 0.2715 мм |
| Жарықтық | 400 кд/м2 |
- Бағасы: 193 392 ₸




