
Корпус 1STPLAYER B7-BK-4M3C4 қара
- Бар
- Коды:116022559
29 042 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Корпус 1STPLAYER B7-BK-4M3C4 — стильді және функционалды шешім ойын компьютерін құрастыру үшін мыналарды қамтамасыз етеді оңтайлы желдетуді қамтамасыз ету және жаңғыртуға арналған мүмкіндіктер.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ Көп түсті ARGB жарықтандыруы — ойын кеңістігіңізде бірегей атмосфераны жасаңыз.
- 🔒 Кең Midi-Tower — ұзындығы 320 мм-ге дейінгі графикалық карталарды және 165 мм-ге дейінгі биік салқындатқыштарды қолдау.
- 🌬️ Тиімді салқындату жүйесі — алдыңғы панельде 3 желдеткіш және қосымша орнату мүмкіндігі.
- 🔌 Қосқыштардың әртүрлілігі — USB3.0, USB2.0, HD AUDIO және Mic оңай қосылу үшін.
Корпус ойын, жұмыс немесе мультимедиа үшін қуатты және стильді компьютер жасағысы келетін ойыншылар мен энтузиастар үшін өте қолайлы.
Жарықтандыру параметрлерінде максималды тиімділік пен ыңғайлылық үшін ARGB жарықтандыруды басқару контроллерін пайдалануды ұсынамыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген желдеткіштер | алдыңғы панельде 3 х 120 мм ARGB, артқы панельде 1 х 120 мм ARGB |
| Қосымша ақпарат | 10 желдеткішке арналған ARGB C4 жарықтандыруды басқару контроллері + қашықтан басқару пульті кіреді |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 165 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 320 мм |
| Қосымша желдеткіштерге арналған орындар | жоғарғы панельде 2 х 120 мм, төменгі панельде 2 х 120 мм |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 2 |
| Шаңға қарсы сүзгі | жоғарғы панель |
| Өлшемдері | 365х210х452 мм |
| Беткі панельдегі қосқыштар | USB3.0 x 1+USB2.0 x 2+HD AUDIO+Mic |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 7 |
| Форма-фактор | ATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 29 042 ₸



