
Zalman S2 корпусы қара түсті
- Бар
- Коды:9800547
21 827 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Игровой корпус ZALMAN S2 размера Mid-Tower предлагает большую боковую панель из оргстекла. Привлекательная передняя панель оснащена антипылевым фильтром и обеспечивает оптимальный забор воздуха. Дополнительная съемная защита от пыли установлена вверху и в нижней части корпуса. Блок питания размещается снизу и скрыт кожухом, защищающий от нагрева и придающий аккуратный вид. Слот для материнских плат поддерживает форматы Micro-ATX, Mini-ITX, Standard-ATX, за ним остается достаточно места для размещения кабелей. Панель управления расположена сверху и предлагает кнопку питания, перезагрузки, аудиовыходы, два порта USB 2.0 и один USB 3.0. Для накопителей предусмотрено четыре отсека 2.5" и два 3.5". Корпус ZALMAN S2 поставляется с одним 120 мм вентилятором. Всего по системному блоку их можно установить до 8 штук.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Zalman |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.9 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 3 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген желдеткіштер | 1 х 120х120 мм |
| Қосымша ақпарат | алдыңғы жағында 120 мм үш желдеткішке және үстіңгі жағында екі желдеткішке арналған орын; салқындату радиаторларын қолдау; 3.5" бөлімдері 2.5" тасымалдағыштарымен үйлесімді; |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 156 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 330 мм |
| Қосымша желдеткіштерге арналған орындар | 5 х 120х120 мм |
| Ашу механизмі | екі қабырға алынып тасталады |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 2 |
| Өлшемдері | 189х451х412 мм |
| Беткі панельдегі қосқыштар | USB x3, соның ішінде бір USB 3.0, құлаққаптар, микрофон |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 7 |
| Форма-фактор | ATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | Жоқ |
- Бағасы: 21 827 ₸



