
COUGAR Airface RGB корпусы ақ түсті
- Бар
- Коды:109491617
39 742 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Airface RGB – бұл талғампаздық пен салқындату тиімділігінің үйлесімі.
Панельдегі металл тордың дизайны, әсерлі RGB жарықтандыруы және тамаша ауа ағыны барлығы бір пакетте!
Airface RGB жылуды тиімді тарату және жалпы салқындату өнімділігін арттыру үшін металл торлы алдыңғы панельмен жабдықталған! Ені 230 мм болатын корпус өнімділікті жақсарту үшін көптеген жоғары өнімді құрамдастарды қолдай отырып, стандартты корпустардан асып түсетін жоғары ішкі кеңістікті қамтамасыз етеді, сонымен қатар салқындату жүйесін жақсартады, ойын ортаңыз үшін толық жаңартуды жасайды.
Диаметрі 140 мм екі ARGB желдеткіші, диаметрі 120 мм бір ARGB желдеткіші және алдыңғы панельдің артқы жарығы бай және иммерсивті RGB жарықтандыру динамикасын жасау үшін біріктірілген.Арнайы RGB түймесі арқылы бірнеше таңғажайып жарық әсерлерін басқаруға болады. Кірістірілген жарықдиодты контроллер жарықтандыруды бүкіл жүйе бойынша синхрондау үшін 5В ARGB аналық плата қосқышымен үйлесімді.
Панельдегі металл тордың дизайны, әсерлі RGB жарықтандыруы және тамаша ауа ағыны барлығы бір пакетте!
Airface RGB жылуды тиімді тарату және жалпы салқындату өнімділігін арттыру үшін металл торлы алдыңғы панельмен жабдықталған! Ені 230 мм болатын корпус өнімділікті жақсарту үшін көптеген жоғары өнімді құрамдастарды қолдай отырып, стандартты корпустардан асып түсетін жоғары ішкі кеңістікті қамтамасыз етеді, сонымен қатар салқындату жүйесін жақсартады, ойын ортаңыз үшін толық жаңартуды жасайды.
Диаметрі 140 мм екі ARGB желдеткіші, диаметрі 120 мм бір ARGB желдеткіші және алдыңғы панельдің артқы жарығы бай және иммерсивті RGB жарықтандыру динамикасын жасау үшін біріктірілген.Арнайы RGB түймесі арқылы бірнеше таңғажайып жарық әсерлерін басқаруға болады. Кірістірілген жарықдиодты контроллер жарықтандыруды бүкіл жүйе бойынша синхрондау үшін 5В ARGB аналық плата қосқышымен үйлесімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | COUGAR |
| Корпус материалы | Пластик |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Формфактор | ATX |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 8.2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген желдеткіштер | 1х120х120 мм, 2х140х140 мм |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 190 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 330 мм |
| Қосымша желдеткіштерге арналған орындар | артқы жағы: 1x 120x120 / 1x 140x140 мм, алдыңғы жағы: 2x 120x120 / 2x 140x140 мм , үстіңгі жағы: 2x 120x120 / 2x 140x140 мм |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 3 |
| Шаңға қарсы сүзгі | жоғарғы панель |
| Өлшемдері | 230х491х386 мм |
| Беткі панельдегі қосқыштар | USB 3.0 x 2, USB 2.0 x 1, гарнитураға арналған 4 істікшелі аудио ұясы x 1 |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 10 |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 39 742 ₸







