
Inno3D GeForce RTX 5070 TWIN X2 OC 12 ГБ графикалық картасы
- Бар
- Коды:137349475
425 299 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
INNO3D GeForce RTX 5070 TWIN X2 OC (N50702-12D7X-195064N) — ықшам, қуатты графикалық карта,
кеңістікті ойлайтын энтузиастарға арналған, талғампаз қос ұялы дизайнмен жасалған,
ол кішірек пішін факторы бар жинақтарға оңай біріктіріледі.
TWIN X2 OC өнімділіктің жаңа стандарттарын орнатып қана қоймайды; ол сонымен қатар заманауи эстетикасымен таң қалдырады.
Бұл графикалық процессор 6144 CUDA ядросымен және 192 биттік интерфейсі бар 12 ГБ GDDR7 жадымен, сондай-ақ 2300 мГц жиіліктегі жиілікпен жабдықталған, бұл жоғары ажыратымдылықтағы ойындар мен талап етілетін қосымшалар үшін жеткілікті қуат береді.
Стиль, өлшем және таза қуат арасындағы тепе-теңдікті қайта анықтай отырып, бұл келесі буын графикалық картасы ықшам пакетте ымырасыз көрнекі жетілдіруге ұмтылып, өзін жаңа эталон ретінде көрсетті.
кеңістікті ойлайтын энтузиастарға арналған, талғампаз қос ұялы дизайнмен жасалған,
ол кішірек пішін факторы бар жинақтарға оңай біріктіріледі.
TWIN X2 OC өнімділіктің жаңа стандарттарын орнатып қана қоймайды; ол сонымен қатар заманауи эстетикасымен таң қалдырады.
Бұл графикалық процессор 6144 CUDA ядросымен және 192 биттік интерфейсі бар 12 ГБ GDDR7 жадымен, сондай-ақ 2300 мГц жиіліктегі жиілікпен жабдықталған, бұл жоғары ажыратымдылықтағы ойындар мен талап етілетін қосымшалар үшін жеткілікті қуат береді.
Стиль, өлшем және таза қуат арасындағы тепе-теңдікті қайта анықтай отырып, бұл келесі буын графикалық картасы ықшам пакетте ымырасыз көрнекі жетілдіруге ұмтылып, өзін жаңа эталон ретінде көрсетті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Inno3D |
| Серия | GeForce RTX 50 Series |
| Бейне жады түрі | GDDR7 |
| Бейне жады жиілігі | 28000 МГц |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| LHR (Lite Hash Rate) | Жоқ |
| Графикалық процессор | GB205 |
| Графикалық картаның ұзындығы | 250 мм |
| Интерфейс | PCI-E 5.0 |
| Желдеткіштер саны | 2 |
| Иеленген слоттардың саны | 2 |
| Қолдау көрсетілетін мониторлар саны | 4 |
| Максималды рұқсат | 7680 x 4320 (DisplayPort арқылы қосылған кезде) |
| Бейнежады көлемі | 12 ГБ |
| Салқындату | 2 желдеткіш|белсенді|жылу құбырлары |
| SLI/CrossFire режимін қолдау | Жоқ |
| Графикалық процессор өндірушісі | NVIDIA |
| Өлшем | 250 x 116 x 41mm |
| Бейне жад шинасының бит тереңдігі | 192 бит |
| Қосқыштар | 3x DisplayPort 2.1b, 1x HDMI 2.1b |
| Қуат қосқыштары | 2x PCIe 8-pin |
| Қуат көзінің ұсынылатын қуаты | 650 Вт |
| Техпроцесс | 4 нм |
| Салқындату түрі | белсенді |
| Графикалық процессордың жиілігі | 2542MHz |
| Әмбебап процессорлар саны | 6144 |
- Бағасы: 425 299 ₸



