
Comix S2710A құжаттарды ұсақтағыш
- Бар
- Коды:100809751
48 565 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
COMIX S2710A ұсақтағыш - кеңсе жабдықтары үшін тамаша таңдау, ол қажетсіз қағаздардан немесе құпия құжаттардан арылуға көмектеседі. Оның құпиялылық деңгейі жоғары, сонымен қатар ықшам дискілер мен пластикалық карталарды жою мүмкіндігі бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Comix |
| Құпиялылық деңгейі | 3 |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жойылатын парақтар саны | 10 |
| Себеттің көлемі | 21 л |
| Фрагменттің өлшемі | 4х30 мм |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 348х232х446 мм |
| Қағазды жою жылдамдығы | 2.5м/мин |
| Кесу тәсілі | айқаспалы |
| Жойылатын материалдар | қағаз, компакт-дискілер, пластикалық карталар |
| Шу деңгейі | 72 дБ |
| Қоректендіру ұясының ені | 220 мм |
- Бағасы: 48 565 ₸




