
Қуат көзі 1STPLAYER FK PS-700FK 700W қара
- Бар
- Коды:101418130
25 590 ₸
- +7 (701) 635-42-91
1STPLAYER FK 7.0 PS-700FK өнімді кеңсе немесе үй компьютерін жабдықтауға арналған. Модельдің қуаты көп ядролы процессордың, ойын графикалық картасының, көптеген дискілердің, кеңейту карталарының және басқа құрылғылардың тұрақты жұмыс істеуі үшін жеткілікті. Қуат көзі ATX пішін факторына сәйкес келеді, өлшемдері 140x150x86 мм және әртүрлі пішін факторларының корпустарымен кең үйлесімділікке ие.
Қоректендіру блогы негізгі қорғаныс технологияларын – OPP, OVP, SCP және UVP қолдайды. Қуат көзінің энергия тиімділігі қуат коэффициентінің белсенді түзеткішін күшейтеді. Модель кіріс кернеуінің кең диапазонын қолдайды – 200-ден 240 В-қа дейін. Негізгі қуат қосқышы (20+4)-pin құрылғының кез келген дерлік аналық платамен үйлесімділігіне кепілдік береді.
Қуат көзін салқындату 120 мм төмен шуыл желдеткішін шығарады. Құрылғының максималды шу деңгейі 27.5 дБ құрайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 2.4 кг |
| Кіріс жиілігі | 47-63 Гц |
| Кіріс кернеуі | 200-240 жылы |
| Қорғау | асқын кернеуден қорғау (OVP) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Иә |
| SATA қосқыштарының саны | 2 |
| Қуат | 700 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Жоқ |
| Өлшемдері | 15х8,6х14 см |
| Сертификат 80 PLUS | Жоқ |
| Салқындату жүйесі | 1 желдеткіш: 12х12 см |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 24+8 pin |
- Бағасы: 25 590 ₸



