
COUGAR SC 650 Вт қуат көзі
- Бар
- Коды:142928680
23 659 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ЕО 80 PLUS 230 стандарты бойынша сертификатталған
COUGAR SC сериясы 80 PLUS 230V EU стандартына сәйкес сертификатталған, тиімділігі 88% дейін. Сенімді өнімділік пен тыныш өнімділікті ұсына отырып, бұл ерекше құндылық пен мызғымас сенімділікті қамтамасыз ететін қуат көзі үшін тамаша таңдау.
Жоғары өнімділік
SC сериясы ЕО стандарты бойынша 80 PLUS 230 В сертификатына және 230 В-қа дейінгі кернеуде 88%-ға дейінгі тиімділікке ие, бұл электр энергиясын сенімді және тиімді жеткізуге кепілдік береді.
Тұрақты ток-тұрақты ток-түрлендіру
+3,3В және +5 В желілеріне арналған DC-DC конструкциясы кернеудің жақсы тұрақтылығын және келесі буын компоненттері үшін жоғары тиімділікті қамтамасыз етеді.
Гидравликалық мойынтірегі бар дыбыссыз желдеткіш
Гидравликалық мойынтірегі бар COUGAR 120 мм желдеткіш үйкелісті азайтады және оңтайлы жылдамдық пен шу қатынасы, сондай-ақ қызмет ету мерзімін ұзарту үшін автоматты жылдамдық температурасын реттегішпен жабдықталған.
Бір реттік шина +12 В
Сенімді +12В бір рельс ДК-нің басқа компоненттерінің тұрақты және сенімді қуатына кепілдік береді.
Жақсартылған өнімділік және стильді дизайн
Тегіс сымдар шассидегі ауа ағынын жақсартып, жылуды тарату тиімділігін арттырып қана қоймайды, сонымен қатар беріктік пен орнатудың қарапайымдылығын арттырады. Тегіс бедерлі қара дизайн компьютерді ұқыпты және оңай орнатуды қамтамасыз етеді.
COUGAR SC сериясы 80 PLUS 230V EU стандартына сәйкес сертификатталған, тиімділігі 88% дейін. Сенімді өнімділік пен тыныш өнімділікті ұсына отырып, бұл ерекше құндылық пен мызғымас сенімділікті қамтамасыз ететін қуат көзі үшін тамаша таңдау.
Жоғары өнімділік
SC сериясы ЕО стандарты бойынша 80 PLUS 230 В сертификатына және 230 В-қа дейінгі кернеуде 88%-ға дейінгі тиімділікке ие, бұл электр энергиясын сенімді және тиімді жеткізуге кепілдік береді.
Тұрақты ток-тұрақты ток-түрлендіру
+3,3В және +5 В желілеріне арналған DC-DC конструкциясы кернеудің жақсы тұрақтылығын және келесі буын компоненттері үшін жоғары тиімділікті қамтамасыз етеді.
Гидравликалық мойынтірегі бар дыбыссыз желдеткіш
Гидравликалық мойынтірегі бар COUGAR 120 мм желдеткіш үйкелісті азайтады және оңтайлы жылдамдық пен шу қатынасы, сондай-ақ қызмет ету мерзімін ұзарту үшін автоматты жылдамдық температурасын реттегішпен жабдықталған.
Бір реттік шина +12 В
Сенімді +12В бір рельс ДК-нің басқа компоненттерінің тұрақты және сенімді қуатына кепілдік береді.
Жақсартылған өнімділік және стильді дизайн
Тегіс сымдар шассидегі ауа ағынын жақсартып, жылуды тарату тиімділігін арттырып қана қоймайды, сонымен қатар беріктік пен орнатудың қарапайымдылығын арттырады. Тегіс бедерлі қара дизайн компьютерді ұқыпты және оңай орнатуды қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | COUGAR |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.7 кг |
| Кіріс кернеуі | 180-240 V |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан қорғау (SCP), шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), асқын кернеуден қорғау (OVP), төмен кернеуден (UVP) қорғау, жоғары температурадан (ОТП), блоктың кез келген шығысының шамадан тыс жүктелуінен жеке (OCP) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Жоқ |
| PCI-E қосқыштарының саны | 4 |
| SATA қосқыштарының саны | 6 |
| Қуат | 650 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Жоқ |
| Өлшемдері | 140х150х86 мм |
| Сертификат 80 PLUS | Standard |
| Салқындату жүйесі | Желдеткіш 12 см |
| Стандарт | 80+ |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
- Бағасы: 23 659 ₸






