
Game Max VP-600-RGB-M 600W қуат блогы Game Max VP-600 600W қуат блогы
- Қолжетімді емес
- Коды:9700348
24 280 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GameMax VP сериялы қуат көзі, тиімді, сенімді және арзан қуат көзін іздейтіндер үшін жақсы таңдау жасайтын керемет мүмкіндіктер жиынтығына ие. Температураны басқарудың ақылды жүйесі, тыныш салқындату. Жылуды жақсы тарату үшін аралас желдету.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.3 кг |
| Кіріс кернеуі | 100 - 240 жылы |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан қорғау (SCP), шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), асқын кернеуден қорғау (OVP) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Жоқ |
| CPU қосқыштарының саны | 1 |
| IDE қосқыштарының саны | 3 |
| PCI-E қосқыштарының саны | 2 |
| SATA қосқыштарының саны | 5 |
| Қуат | 600 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Жоқ |
| Өлшемдері | 86х150х140 мм |
| Сертификат 80 PLUS | Standard |
| Салқындату жүйесі | 1 желдеткіш (120 мм) |
| Стандарт | ATX12V 2.3 |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
| Шу деңгейі | 32 дбА |
- Бағасы: 24 280 ₸



