
HP LazerJet M236DW 9YF95A сұр
- Бар
- Коды:101425220
146 523 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
HP LaserJet M236DW 9YF95A (серая) — это монохромное лазерное МФУ формата A4, предназначенное для дома и небольшого офиса, сочетающее в себе функции принтера, сканера и копира. Оно выделяется самой быстрой двусторонней печатью в своем классе, поддержкой Wi-Fi, удобной интеграцией с приложением HP Smart, а также возможностью проводного и беспроводного подключения.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hewlett Packard |
| Интерфейстер | Wi-Fi, USB |
| Сканер түрі | Планшет |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7.6 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| PC Fax | Жоқ |
| Автоматты екі жақты басып шығару | Иә |
| Жиынтықта | ҚТҚ, HP Black LaserJet Toner Cartridge лазерлік картриджі (700 бет), шаңнан қорғайтын қақпақ, анықтамалық нұсқаулық, қуат кабелі, USB кабелі |
| Қыздыру уақыты | 7 бірге |
| Қағазды шығару | 100 парақ |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 368,0 х 298,6 х 241,9 мм |
| Ethernet интерфейсі (RJ-45) | Иә |
| Айына беттер саны | 20000 |
| Бір циклдегі көшірмелердің максималды саны | 99 |
| Көшіргіштің максималды ажыратымдылығы | 600х600 |
| Сканерлеудің максималды өлшемі | 216 х 297 мм |
| Максималды формат | A4 |
| Ерекшеліктері | Үйлесімді картридждер: HP 136A Black LaserJet Toner Cartridge, W1360A (1150 бет) HP 136X Black LaserJet Toner Cartridge, W1360X (2600 бет) |
| Деректерді тасымалдау | веб-интерфейс, AirPrint қызметін қолдау, тікелей басып шығару |
| Басып шығару | конверттерде, жапсырмалар, қарапайым қағазда |
| Фотосуреттерді басып шығару | Жоқ |
| Қағаздың тығыздығы | 60-тан 163 г/м2 дейін |
| Қағазды жіберу | 150 парақ |
| ОЖ қолдау | Mac OS, Windows |
| Тұтынылатын қуат | 453 Вт (белсенді күй, басып шығару), 3,3 Вт (дайын режим), 0,6 Вт (ұйқы режимі) |
| Орналастыру | үстел үсті |
| Сканердің рұқсаты | 600х600 |
| Көшіру жылдамдығы | 29 бетке/мин дейін |
| Басып шығару жылдамдығы | 29 бетке/мин дейін |
| Баспа технологиясы | лазерлік |
| Мөрдің түрі | ақ-қара |
| Құрылғы | ҚФБ |
| Түрлі-түсті факс | Жоқ |
- Бағасы: 146 523 ₸




