
ҚФБ Epson L6490 C11CJ88405
- Бар
- Коды:103426308
295 296 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Сіздерге ұсынамыз Epson L6490 көп функциялы құрылғысы — қамтамасыз ететін шағын кеңсе үшін тамаша таңдау жоғары сапалы баспа және пайдаланудың қарапайымдылығы заманауи технологияларды қолдаудың арқасында.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ AirPrint қызметін қолдау — мобильді құрылғылардан артық күш жұмсамай басып шығару.
- 🔒 Кіріктірілген АЕМ — шығын материалдарын үнемдеу және ауыстыру санын азайту.
- 🌱 Максималды ажыратымдылық 4800x1200 н/д — жарқын және айқын бейнелер.
- 📄 Басып шығару жылдамдығы 37 бет/мин дейін Б/б — кідіріссіз жылдам жұмыс.
- 💼 250 парақтық қағазды жіберу — қайта жүктеуге аз уақыт.
Бұл құрылғы мыналар үшін өте қолайлы шағын кеңселердің, мұнда жоғары өнімділік пен басып шығару сапасы қажет, сонымен қатар бағалайтындар үшін ықшамдылық және функционалдық бір шешімде.
Ең жақсы нәтижелерге және құрылғының ұзақ қызмет етуіне қол жеткізу үшін түпнұсқа Epson сиясымен пайдалануды ұсынамыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Epson |
| Интерфейстер | Wi-Fi |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7.3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жиынтықта | қфб |
| Бірінші баспаның шығу уақыты | 7 секунд |
| Қыздыру уақыты | 7 бірге |
| Қағазды шығару | 30 парақ |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 375х347х346 мм |
| Ethernet интерфейсі (RJ-45) | Иә |
| Түрлі-түсті басып шығару үшін максималды ажыратымдылық | 4800x1200 dpi |
| Ақ-қара басып шығару үшін максималды ажыратымдылық | 4800x1200 dpi |
| Сканерлеудің максималды өлшемі | A4 |
| Максималды формат | A4 |
| Қолданылу саласы | шағын кеңсе |
| Ерекшеліктері | кіріктірілген АЕМ |
| Ақпаратты көрсету | түрлі-түсті СКД дисплей |
| Факс жады | 180 беттер |
| Деректерді тасымалдау | AirPrint қызметін қолдау |
| Фотосуреттерді басып шығару | Иә |
| Қағаздың тығыздығы | 64-255 г/м2 |
| Қағазды жіберу | 250 парақ |
| Тұтынылатын қуат | 12 Вт |
| Орналастыру | үстел үсті |
| Сканердің рұқсаты | 1200х2400 dpi |
| Ресурс | 7500 бет б/б, 6000 бет түрлі-түсті |
| Басып шығару жылдамдығы | 37 бет/мин Ақ/б, 23 бет/мин түрлі-түсті |
| Баспа технологиясы | сиялы |
| Мөрдің түрі | түрлі-түсті |
| Құрылғы | ҚФБ |
| Түпнұсқаларды автоматты түрде беру құрылғысы | екі жақты |
- Бағасы: 295 296 ₸




