
HP түсті лазерлік MFP 179fnw 4ZB97A MFP
- Бар
- Коды:101335480
202 989 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
HP түсті лазерлік 179fnw (4ZB97A) MFP.
Тиімді және өнімді КФҚ — 1-сыныптағы ең ықшам. Басып шығару, сканерлеу, көшіру және факс жіберу, жоғары сапалы түрлі-түсті басып шығару, тікелей телефоннан басып шығару және сканерлеу.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hewlett Packard |
| Интерфейстер | Wi-Fi, USB |
| Түстер саны | 4 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 14.08 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жиынтықта | қфб |
| Қағазды шығару | 50 парақ. (стандартты), 50 парақ. (максималды) |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 406х344х363 мм |
| Масштабты өзгерту | 25-400 % |
| Ethernet интерфейсі (RJ-45) | Иә |
| Картридждер саны | 4 |
| Айына беттер саны | 20000 |
| Бір циклдегі көшірмелердің максималды саны | 999 |
| Түрлі-түсті басып шығару үшін максималды ажыратымдылық | 600x600 dpi |
| Көшіргіштің максималды ажыратымдылығы | 600x600 dpi |
| Сканерлеудің максималды өлшемі | 216х356 мм |
| Максималды формат | A4 |
| Түпнұсқаның максималды форматы | A4 |
| Қолданылу саласы | орта кеңсе |
| Ерекшеліктері | AirPrint қолдауы, тікелей басып шығару, веб-интерфейс |
| Суретті e-mail арқылы жіберу | Жоқ |
| Деректерді тасымалдау | веб-интерфейс, AirPrint қызметін қолдау, тікелей басып шығару |
| Жиексіз басып шығару | Жоқ |
| Басып шығару | жылтыр қағазға, карточкаларда, конверттерде, күңгірт қағазға, заттаңбаларда |
| Фотосуреттерді басып шығару | Жоқ |
| Қағаздың тығыздығы | 60-220 г/м2 |
| Қағазды жіберу | 150 парақ. (стандартты), 150 парақ. (ең жоғарғы) |
| Стандарттарды қолдау | TWAIN, WIA |
| Орналастыру | үстел үсті |
| Сканердің рұқсаты | 600x600 dpi |
| Көшіру жылдамдығы | 18 бет/мин (б/б А4), 4 бет/мин (түрлі-түсті А4) |
| Басып шығару жылдамдығы | 18 бет/мин |
| Баспа технологиясы | лазерлік |
| Датчик түрі | байланыс (CIS) |
| Мөрдің түрі | түрлі-түсті |
| Сканер түрі | планшетті/созылмалы |
| Құрылғы | ҚФБ |
| Түрлі-түсті факс | Жоқ |
- Бағасы: 202 989 ₸





