
HP LaserJet M236sdn 9YG08A сұр
- Бар
- Коды:101556490
150 229 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Высокопроизводительное МФУ с самой быстрой двусторонней печатью среди устройств HP данного класса, автоподатчиком и приложением HP Smart для экономии времени. Упрощенная настройка и невероятное удобство работы.
Идеальный выбор для предпринимателей и руководителей подразделений, которым требуется компактное устройство для стабильной высокопроизводительной черно-белой печати с возможностями быстрого копирования и сканирования.
Идеальный выбор для предпринимателей и руководителей подразделений, которым требуется компактное устройство для стабильной высокопроизводительной черно-белой печати с возможностями быстрого копирования и сканирования.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hewlett Packard |
| Сканер түрі | Планшет |
| Құрылғы түрі | МФУ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 9.5 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жиынтықта | ҚТҚ, HP Black LaserJet Toner Cartridge (700 бет), анықтамалық нұсқаулық, орнату нұсқаулары бар плакат, қуат кабелі, USB кабелі |
| Қағазды шығару | 100 парақ |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 418х308х294,4 мм |
| Масштабты өзгерту | 25-тен 400-ге дейін% |
| Ethernet интерфейсі (RJ-45) | Иә |
| Интерфейстер | Ethernet (RJ-45) |
| Картридждер саны | 1 |
| Бір циклдегі көшірмелердің максималды саны | 99 |
| Көшіргіштің максималды ажыратымдылығы | 600x600 |
| Сканерлеудің максималды өлшемі | 216х356 мм |
| Максималды формат | A4 |
| Түпнұсқаның максималды форматы | A4 |
| Қолданылу саласы | орта кеңсе |
| Басып шығару | жылтыр қағазға, карточкаларда, күңгірт қағазға, қарапайым қағазда, заттаңбаларда |
| Фотосуреттерді басып шығару | Жоқ |
| Қағаздың тығыздығы | 60-тан 163 г/м2 дейін |
| Қағазды жіберу | 150 парақ |
| ОЖ қолдау | Mac OS, Windows |
| Тұтынылатын қуат | 453 Вт жұмыс режимінде, 3.3 Вт дайындық режимінде, 0.6 Вт ұйқы режимінде |
| Орналастыру | үстел үсті |
| Көшіру жылдамдығы | 29 көшірме/мин |
| Басып шығару жылдамдығы | 29 бет/мин |
| Баспа технологиясы | лазерлік |
| Мөрдің түрі | ақ-қара |
| Құрылғы | ҚФБ |
| Түпнұсқаларды автоматты түрде беру құрылғысы | біржақты |
- Бағасы: 150 229 ₸





