
SHIP VP5409.100 9U серверлік шкафы
- Бар
- Коды:103222007
58 786 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
SHIP VP5409.100 серверлік шкафы — оңтайлы шешім қамтамасыз ететін серверлік жабдықты ұйымдастыру үшін сенімділік және ықшамдылық бір құрылғыда.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ Қабырғалық қондырғы — кеңістікті үнемдеу және орналастыру ыңғайлылығы.
- 🔒 Металл есік — жабдықты сыртқы әсерлерден қорғау.
- 🌱 Максималды жүктеме 60 кг — ауыр техниканы орналастыруға жарамды.
Мыналар үшін өте қолайлы шағын және орта кеңселердің, сондай-ақ үшін үйдегі серверлік — жабдықтарыңыздың тәртібі мен қауіпсіздігін қамтамасыз етіңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SHIP |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 18.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктік U | 9 |
| Жұмыс кеңістігінің биіктігі | 450 мм |
| Жұмыс кеңістігінің тереңдігі | 500 мм |
| Есік | Иә |
| Максималды жүктеме | 60 келі |
| Есік материалы | металл |
| Монтаждау профилі | 19 дюйм |
| Жиналмалы | Жоқ |
| Өлшемдері | 570х450х500 мм |
| Орнату | Қабырғалық |
| Секциялар саны | 1 |
| Жұмыс кеңістігінің ені | 570 мм |
- Бағасы: 58 786 ₸


