
SHIP 601S.8842.03.100 42U серверлік шкафы
- Бар
- Коды:102081607
346 739 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Коммуникациялық шкаф SHIP 601S.8842.03.100 42U
103 сериялы шкафтар компьютерлік, телекоммуникациялық, серверлік жабдықтарды орнатуға арналған.
Жоғары дәлдіктегі технология бойынша қалыңдығы 2 мм мойынтірек профилінің, 1,5 мм бұрыштық профильдің және 1,2 мм басқа компоненттердің жоғары сапалы суықтай илектелген болат қаңылтырынан жасалған.
Олардың бетін алдын ала фосфаттау арқылы жоғары сапалы ұнтақ жабыны бар.
Салмағы 800 кг-ға дейінгі жабдықты орнатуға мүмкіндік беретін беріктігі жоғары шкафтардың конструкциясы. Осы шкафпен бірге екі тік кабельді ұйымдастырушы жеткізіледі.
103 сериялы шкафтар компьютерлік, телекоммуникациялық, серверлік жабдықтарды орнатуға арналған.
Жоғары дәлдіктегі технология бойынша қалыңдығы 2 мм мойынтірек профилінің, 1,5 мм бұрыштық профильдің және 1,2 мм басқа компоненттердің жоғары сапалы суықтай илектелген болат қаңылтырынан жасалған.
Олардың бетін алдын ала фосфаттау арқылы жоғары сапалы ұнтақ жабыны бар.
Салмағы 800 кг-ға дейінгі жабдықты орнатуға мүмкіндік беретін беріктігі жоғары шкафтардың конструкциясы. Осы шкафпен бірге екі тік кабельді ұйымдастырушы жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SHIP |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 125.65 келі |
| Биіктік U | 42 |
| Жұмыс кеңістігінің биіктігі | 2000.0 мм |
| Жұмыс кеңістігінің тереңдігі | 800.0 мм |
| Есік | Иә |
| Максималды жүктеме | 800.0 кг |
| Есік материалы | шыны |
| Монтаждау профилі | 19.0 дюйм |
| Жиналмалы | Иә |
| Өлшемдері | 800х800х2000 мм |
| Орнату | Едендік |
| Жұмыс кеңістігінің ені | 800.0 мм |
- Бағасы: 346 739 ₸

