
Epson LabelWorks LW-700 принтері
- Бар
- Коды:106930166
71 668 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
• Гибкие возможности маркировки
Создание этикеток на компьютере
• Удобный интерфейс
ПО Label Editor для компьютера в комплекте
• Предварительный просмотр этикеток
Экран предварительного просмотра
• Гибкое форматирование
Широкий выбор шрифтов, стилей и рамок
• Поддержка различных форматов лент
Ленты шириной 6, 9, 12, 18 и 24 мм
Создание этикеток на компьютере
• Удобный интерфейс
ПО Label Editor для компьютера в комплекте
• Предварительный просмотр этикеток
Экран предварительного просмотра
• Гибкое форматирование
Широкий выбор шрифтов, стилей и рамок
• Поддержка различных форматов лент
Ленты шириной 6, 9, 12, 18 и 24 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Epson |
| басып шығарудың максималды ені | 24 мм |
| Басып шығару рұқсаты | 180 dpi |
| Басып шығару жылдамдығы | 13 мм/с |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.77 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Мөрдің түрі | термотрансферная |
| Қосымша ақпарат | ені 6, 9, 12, 18, 24 мм таспалармен жұмыс істейді |
| Интерфейс | USB |
| Қуат көзі | батареялар, желі |
| Сыныбы | кеңселік |
| Жинақтау | Epson LabelWorks LW-700; Қуат көзі; Қуат кабелі; 1 таспа LC-5WBW9 9м; Драйверлері бар CD диск; Epson Label Edit бағдарламалық жасақтамасы бар CD диск; Пайдаланушы нұсқаулығы; Қысқаша пайдаланушы нұсқаулығы; Жабдықты орнату бойынша нұсқаулық; USB кабелі |
| Ерекшеліктері | 6 дана АА типті батареялардан жұмыс істеуге болады. (жиынтыққа кірмейді) |
| Портативті | Иә |
| Өлшемдері | 180 x 235 x 80 |
| Түрі | жапсырма принтері |
| Басылатын штрих-кодтардың түрі | Codabar, Code 39, EAN-13, EAN-8, QR коды, UPC-A, UPC-E, UPC/EAN-128 |
| Түрлі-түсті баспа | Жоқ |
- Бағасы: 71 668 ₸

