
Honeywell PC42E-TB02300 принтері
- Қолжетімді емес
- Коды:144003319
146 859 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Honeywell PC42E-T жапсырма принтері (PC42E-TB02300) — ені 4 дюймге дейінгі жапсырмаларды басып шығаруға арналған жұмыс үстеліндегі жылу тасымалдағыш принтер. Ол логистикада, бөлшек саудада, жеңіл өнеркәсіпте, денсаулық сақтауда және қоймаларда қолдануға бағытталған. Модель ықшам дизайнмен, жоғары өнімділікпен, үлкен орамдарды қолдаумен және техникалық қызмет көрсетудің қарапайымдылығымен ерекшеленеді.
Негізгі сипаттамалары:
Үлгі: Honeywell PC42E-TB02300
Баспа түрі: Термотрансфералық және тікелей термопечатка
Басып шығару рұқсаты: 300 н/д
Максималды басып шығару ені: 108 мм 4,25 дюйм
Максималды басып шығару ұзындығы: 300 нүкте/дюймде 2159 мм-ге дейін
Басып шығару жылдамдығы: секундына 127 мм-ге дейін, секундына 5 дюйм, 300 нүкте/дюйм
Жад: 128 МБ Flash 128 МБ SDRAM
Процессор: 32-разрядты RISC
Материалдарды өңдеу:
Тасымалдағыштардың түрлері: рулонды этикеткалар тегтері саңылаулары бар қара таңбалы немесе үздіксіз қағаз
Материалдың ені: 25,4-тен 114 мм-ге дейін
Орамның максималды сыртқы диаметрі: 127 мм
Төлкенің диаметрі: 25,4 мм 1 дюйм
Таспа: ұзындығы 300 м-ге дейін 0,5 немесе 1 дюйм втулка диаметрі
Таспа түрі: шайырлы аралас балауыз
Интерфейстер және қосылымдар:
Стандартты интерфейстер:
USB 2.0 Device
USB Host
Ethernet LAN
Қосымша:
Wi-Fi модулі бөлек сатып алынады
Wi-Fi 802.11 a b g n 2,4 және 5 гГц
Bluetooth 5.0
USB-сериялық RS232 адаптері
Бағдарламалық қамтамасыз ету және тілдер:
Қолдау көрсетілетін принтер тілдері
ZSim2 ZPL-II-мен үйлесімділік
eSim EPL-мен үйлесімділік
Direct Protocol DP
DPL
XML қолдауы SAP AII және Oracle WMS
Штрих кодтар:
Бірөлшемді: Code 39 Code 128 EAN-13 UPC-A Interleaved 2 of 5 және т.б.
Екі өлшемді: QR Code PDF417 DataMatrix MaxiCode
Графикалық форматтар: BMP GIF PCX PNG
Драйверлер: Linux жүйесіне арналған Windows CUPS жүйесіне арналған InterDriver
Бағдарламалық құралмен үйлесімділік: BarTender Honeywell Printer Edge OpIntel SAP
Физикалық сипаттамалары:
Өлшемдері Л×Ш×В 268×198×168 мм
Салмағы 2,04 кг
Корпустың түсі: Қара
Электрмен жабдықтау:
Айнымалы ток кірісі 90-264 В
Тұрақты токтың шығысы 24-тен 2,5 А-ға дейін
Тұтынылатын қуат: күту режимінде 5 Вт-тан аз жұмыс режимінде 60 Вт-қа дейін
Пайдалану шарттары:
Пайдалану температурасы: +5 °C-тан +40 °C-қа дейін
Сақтау температурасы: -40 °C-тан +60 °C-қа дейін
Ылғалдылығы: конденсациясыз 10%-дан 80%-ға дейін
Негізгі сипаттамалары:
Үлгі: Honeywell PC42E-TB02300
Баспа түрі: Термотрансфералық және тікелей термопечатка
Басып шығару рұқсаты: 300 н/д
Максималды басып шығару ені: 108 мм 4,25 дюйм
Максималды басып шығару ұзындығы: 300 нүкте/дюймде 2159 мм-ге дейін
Басып шығару жылдамдығы: секундына 127 мм-ге дейін, секундына 5 дюйм, 300 нүкте/дюйм
Жад: 128 МБ Flash 128 МБ SDRAM
Процессор: 32-разрядты RISC
Материалдарды өңдеу:
Тасымалдағыштардың түрлері: рулонды этикеткалар тегтері саңылаулары бар қара таңбалы немесе үздіксіз қағаз
Материалдың ені: 25,4-тен 114 мм-ге дейін
Орамның максималды сыртқы диаметрі: 127 мм
Төлкенің диаметрі: 25,4 мм 1 дюйм
Таспа: ұзындығы 300 м-ге дейін 0,5 немесе 1 дюйм втулка диаметрі
Таспа түрі: шайырлы аралас балауыз
Интерфейстер және қосылымдар:
Стандартты интерфейстер:
USB 2.0 Device
USB Host
Ethernet LAN
Қосымша:
Wi-Fi модулі бөлек сатып алынады
Wi-Fi 802.11 a b g n 2,4 және 5 гГц
Bluetooth 5.0
USB-сериялық RS232 адаптері
Бағдарламалық қамтамасыз ету және тілдер:
Қолдау көрсетілетін принтер тілдері
ZSim2 ZPL-II-мен үйлесімділік
eSim EPL-мен үйлесімділік
Direct Protocol DP
DPL
XML қолдауы SAP AII және Oracle WMS
Штрих кодтар:
Бірөлшемді: Code 39 Code 128 EAN-13 UPC-A Interleaved 2 of 5 және т.б.
Екі өлшемді: QR Code PDF417 DataMatrix MaxiCode
Графикалық форматтар: BMP GIF PCX PNG
Драйверлер: Linux жүйесіне арналған Windows CUPS жүйесіне арналған InterDriver
Бағдарламалық құралмен үйлесімділік: BarTender Honeywell Printer Edge OpIntel SAP
Физикалық сипаттамалары:
Өлшемдері Л×Ш×В 268×198×168 мм
Салмағы 2,04 кг
Корпустың түсі: Қара
Электрмен жабдықтау:
Айнымалы ток кірісі 90-264 В
Тұрақты токтың шығысы 24-тен 2,5 А-ға дейін
Тұтынылатын қуат: күту режимінде 5 Вт-тан аз жұмыс режимінде 60 Вт-қа дейін
Пайдалану шарттары:
Пайдалану температурасы: +5 °C-тан +40 °C-қа дейін
Сақтау температурасы: -40 °C-тан +60 °C-қа дейін
Ылғалдылығы: конденсациясыз 10%-дан 80%-ға дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Honeywell |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 2.04 кг |
| Мөрдің түрі | термотрансферная |
| Интерфейс | Ethernet (LAN), USB |
| Қуат көзі | желі |
| Сыныбы | коммерциялық|кеңселік |
| Максималды басып шығару ені | 108 мм |
| Кіріктірілген жад көлемі | 128 МБ |
| ЖЖҚ көлемі | 128 МБ |
| Портативті | Жоқ |
| Өлшемдері | 268 × 198 × 168 мм |
| Басып шығаруға рұқсат | 300 dpi |
| Басып шығару жылдамдығы | 300 dpi кезінде 127 мм/с (5 дюйм/с) дейін |
| Түрі | жапсырма принтері |
| Басылатын штрих-кодтардың түрі | Code 39, DataMatrix, EAN-13, Interleaved 2of5, MaxiCode, PDF417, QR коды, UPC-A |
| Түрлі-түсті баспа | Жоқ |
- Бағасы: 146 859 ₸





