
Legrand 142х73х40 мм дөңгелек тарату қорабы, пластик
- Бар
- Коды:101840385
2 832 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Коробка двухместная Legrand 080042 Batibox для сух.пер. 2-местная
Тип: Монтажная коробка
Вес брутто: 0,025 кг
Глубина: 40 мм
Количество мест: Двухместная
Материал: Пластик
Оттенок: Желтый
Способ монтажа: Скрытый
Объекты применения: Для сухих перегородок.
Тип: Монтажная коробка
Вес брутто: 0,025 кг
Глубина: 40 мм
Количество мест: Двухместная
Материал: Пластик
Оттенок: Желтый
Способ монтажа: Скрытый
Объекты применения: Для сухих перегородок.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Пішін | Дөңгелек |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ұзындығы | 142 мм |
| Ені | 73 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қосымша | Құрғақ қалқаларға арналған батибокс қорабы, 2 пост, 40 мм |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP20 |
| Енгізулер саны | 6 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | Жасырын |
- Бағасы: 2 832 ₸

