
Legrand 90х60х60 мм шаршы тарату қорабы, пластик
- Бар
- Коды:135912897
56 365 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Реттелмейтін монтаждық қорап 65-90 мм, 8-12 модуль, Legrand, 088090
Розетка модулінің корпусы жоғары сапалы металдан жасалған, биіктігі реттелетін, стандартты 8/12 модуль.
Жалпы сипаттамалар:
• Жинақталмаған розеткалық блоктар
• Модульдің 8/12 бөлігі
• Еденге орнатуға арналған шағын люктер
• Өндіруші: Legrand
• ЖАБДЫҚТАЛМАҒАН ЖЕТКІЗІЛЕДІ, ЖАБДЫҚ ҮШІН MOSAIC МЕХАНИЗМДЕРІ ҚОЛДАНЫЛАДЫ!!!
Розетка модулінің корпусы жоғары сапалы металдан жасалған, биіктігі реттелетін, стандартты 8/12 модуль.
Жалпы сипаттамалар:
• Жинақталмаған розеткалық блоктар
• Модульдің 8/12 бөлігі
• Еденге орнатуға арналған шағын люктер
• Өндіруші: Legrand
• ЖАБДЫҚТАЛМАҒАН ЖЕТКІЗІЛЕДІ, ЖАБДЫҚ ҮШІН MOSAIC МЕХАНИЗМДЕРІ ҚОЛДАНЫЛАДЫ!!!
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Пішін | Шаршы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 60 мм |
| Ұзындығы | 90 мм |
| Ені | 60 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP20 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | Жасырын |
- Бағасы: 56 365 ₸

