
Тарату қорабы дөңгелек Tyco 65х65х45 мм, пластик
- Бар
- Коды:134981694
4 934 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қорап ГСК ТУСО уст. D=65мм,Н=45мм
Розеткалар мен ажыратқыштарды, диммерлерді және басқа да электр қондырғыларын қуыс қабырғалар мен гипсокартонға орнату үшін қолданылады.
Розеткалар мен ажыратқыштарды, диммерлерді және басқа да электр қондырғыларын қуыс қабырғалар мен гипсокартонға орнату үшін қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Tyco |
| Пішін | Дөңгелек |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 45 мм |
| Ұзындығы | 65 мм |
| Ені | 65 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP20 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | Жасырын |
- Бағасы: 4 934 ₸

