
Tyco 70х70х40 мм шаршы тарату қорабы, АБС-пластик
- Бар
- Коды:117735821
1 587 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Распаячные коробки TYCO применяются для разветвления проводов электрической сети при монтаже открытой проводки в подъездах жилых домов, в больницах, общественных зданиях, торговых центрах и промышленных зданиях..
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Tyco |
| Пішін | Шаршы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ұзындығы | 70 мм |
| Ені | 70 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қосымша | TYCO дәнекерлеу қораптары тұрғын үйлердің кіреберістерінде, ауруханаларда, қоғамдық ғимараттарда, сауда орталықтарында және өндірістік ғимараттарда ашық сымдарды орнату кезінде электр желісінің сымдарын тармақтау үшін қолданылады.. |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP55 |
| Саны | 1 дана |
| Енгізулер саны | 8 |
| Материал | АБС-пластик |
| Монтаждау | сыртқы |
- Бағасы: 1 587 ₸

