
Legrand 76х76х40 мм дөңгелек тарату қорабы, пластик
- Бар
- Коды:135265346
4 961 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кіріктірілген монтаждық қорап - бетон және кірпіш қабырғаларға арналған
Көп постты монтаждау кезінде қатарға қосылуы мүмкін
Диаметрі: 76 мм
Тереңдігі: 40 мм
Көп постты монтаждау кезінде қатарға қосылуы мүмкін
Диаметрі: 76 мм
Тереңдігі: 40 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Пішін | Дөңгелек |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ұзындығы | 76 мм |
| Ені | 76 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP20 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | Жасырын |
- Бағасы: 4 961 ₸

