
Кабель тартқышы Lanmaster 252х4,8 мм, нейлон 100 дана
- Бар
- Коды:137852797
3 100 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Нейлоннан жасалған пластик тұтқа 4,8х252мм, 100шт
Кабельдік байланыстар кабельді төсеу кезінде қолданылады.
Кабельді ұйымдастырушыларға, науаларға және басқа жабдықтарға бекітуге арналған.
Нейлоннан жасалады.
Кабельдік байланыстар кабельді төсеу кезінде қолданылады.
Кабельді ұйымдастырушыларға, науаларға және басқа жабдықтарға бекітуге арналған.
Нейлоннан жасалады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | LANMASTER |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы, мм | 252 мм |
| Құлып | қос құлыпты бас |
| Дана саны | 100 |
| Қамтудың максималды диаметрі | 240 мм |
| Материал | Нейлон |
| Ерекшеліктері | ішкі тісті беріліспен |
| Түрі | ішкі |
| Түсі | Ақ |
| Ені, мм | 4.8 мм |
- Бағасы: 3 100 ₸

