
Legrand 080041 тарату қорабы, пластик
- Бар
- Коды:134982718
1 584 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құрғаққа арналған Legrand 080041 Batibox бір орындық қорап.транс. 1 орындық
Түрі: Монтаждық қорап
Брутто салмағы: 0,025 кг
Тереңдігі: 40 мм
Орындар саны: Бір орындық
Материал: Пластик
Реңк: Сары
Монтаждау тәсілі: Жасырын
Қолдану объектілері: Құрғақ қалқалар үшін.
Түрі: Монтаждық қорап
Брутто салмағы: 0,025 кг
Тереңдігі: 40 мм
Орындар саны: Бір орындық
Материал: Пластик
Реңк: Сары
Монтаждау тәсілі: Жасырын
Қолдану объектілері: Құрғақ қалқалар үшін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Пішін | Шаршы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ұзындығы | 71 мм |
| Ені | 71 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP20 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | Жасырын |
- Бағасы: 1 584 ₸

