
Тік бұрышты тарату қорабы 150х110х70 мм, пластик
- Бар
- Коды:133567715
5 096 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гермовводтарсыз о/п, 150х110х70мм арналған ТУСО дәнекерлеу қораптары, кіреберіс. Тұрғын үйлер мен қоғамдық ғимараттардың кіреберістерінде интернет желісін және IP-телефонияны жүргізу үшін арнайы әзірленген. Құбырдың өлшемі 32 және 50 мм болатын тәуекелдері бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Без бренда |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 70 мм |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Ені | 110 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қосымша | ТYCO 67053 |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP20 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | сыртқы |
- Бағасы: 5 096 ₸

