
Ажыратқыштар мен розеткаларға арналған жақтау Bticino KW4180, ақ
- Бар
- Коды:138752955
8 692 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Алдыңғы панель Bticino KW4180 Living Now розетка итал.стандартты 2К және 2К+З 10/16А 1 модуль ақ
Розетка итальяндық стандарт 1 модуль.
Розетка 2 P + E 16 A 250 ВА
– орталық арақашықтық: 19 мм және 26 мм
– қорғалған контактілер
Түсі ақ.
Бет панелімен бірге қолданылады: KW02.
Living Now
– бұл Bticino-ның ең жақсы дизайны мен интеллектуалды технологиясын біріктіретін жаңа топтама. Мұның бәрі орнатудың дәстүрлі қарапайымдылығымен үйлеседі. Living Now сериясындағы сәндік жақтаулар топтамасында алдыңғы панельдермен жұптастыру үшін арнайы таңдалған әрлеудің 16 нұсқасы бар. Сәндік жақтаулар әртүрлі материалдардан: пластиктен, металдан ("замак" қорытпасы) және ағаштан жасалған.
Розетка итальяндық стандарт 1 модуль.
Розетка 2 P + E 16 A 250 ВА
– орталық арақашықтық: 19 мм және 26 мм
– қорғалған контактілер
Түсі ақ.
Бет панелімен бірге қолданылады: KW02.
Living Now
– бұл Bticino-ның ең жақсы дизайны мен интеллектуалды технологиясын біріктіретін жаңа топтама. Мұның бәрі орнатудың дәстүрлі қарапайымдылығымен үйлеседі. Living Now сериясындағы сәндік жақтаулар топтамасында алдыңғы панельдермен жұптастыру үшін арнайы таңдалған әрлеудің 16 нұсқасы бар. Сәндік жақтаулар әртүрлі материалдардан: пластиктен, металдан ("замак" қорытпасы) және ағаштан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bticino |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Құрылғының биіктігі | 50 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 7 мм |
| Ұялар саны | 1 |
| Монтаждау | Жасырын |
| Мақсаты | розетка үшін |
| Орнату | Тік |
| Түсі/реңі | ақ |
| Құрылғының ені | 50 мм |
- Бағасы: 8 692 ₸

