
Ажыратқыштар мен розеткаларға арналған жақтау Legrand Etika 672511, бежевый
- Бар
- Коды:101680833
1 279 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Общие характеристики: Рамки Etika Рамки от 2 до 5 постов могут использоваться как для вертикальной, так и для горизонтальной установки Характеристики продукта: Рамка 5 постов Цвет: белый Производитель: Legrand
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Құрылғының биіктігі | 86 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 9 мм |
| Ұялар саны | 1 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | Жасырын |
| Мақсаты | ажыратқыш үшін, розетка үшін |
| Орнату | Көлденең |
| Түсі/реңі | піл сүйегі |
| Құрылғының ені | 86 мм |
- Бағасы: 1 279 ₸

