
Legrand 754044 ажыратқыштары мен розеткаларына арналған жақтау, сұр
- Бар
- Коды:134518346
4 092 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Legrand 754044 — жоғары қауіпсіздік талаптары бар электр құрылғыларын қосуға арналған Mosaic сериясынан жерге тұйықталған қос розетка. Бұл модель тұрғын үй, кеңсе және коммерциялық үй-жайларда кеңінен қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өндірушінің артикулы | 754044 |
| Құрылғының биіктігі | 50 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 9 мм |
| Ұялар саны | 4 |
| Монтаждау | ашық |
| Мақсаты | розетка үшін |
| Орнату | Көлденең |
| Түсі/реңі | сұр |
| Құрылғының ені | 100 мм |
- Бағасы: 4 092 ₸

