
Legrand Suno 721501 ажыратқыштары мен розеткаларына арналған жақтау, ақ
- Бар
- Коды:116385803
1 407 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Рамка 1-ная SUNO – стильный и лаконичный элемент для установки электроустановочных механизмов серии SUNO.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Құрылғының биіктігі | 83 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 9.8 мм |
| Ұялар саны | 1 |
| Монтаждау | Жасырын |
| Мақсаты | ажыратқыш үшін, розетка үшін |
| Орнату | Тік|Көлденең |
| Түсі/реңі | ақ |
| Құрылғының ені | 83 мм |
- Бағасы: 1 407 ₸



