
Bticino розетка 74х133х53,5 мм 1 дана
- Бар
- Коды:131736193
2 385 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қатты қабырғаларға арналған Bticino 504E қорабы Бетон немесе кірпіш қабырғаларға арналған қорап. Өлшемдері: 133x74x53,5 мм Living Now – бұл Bticino компаниясының ең жақсы дизайны мен смарт технологиясын біріктіретін жаңа топтама. Мұның бәрі орнатудың дәстүрлі қарапайымдылығымен үйлеседі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 74 мм |
| Ені | 133 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 53.5 мм |
| Саны | 1 |
| Хабарламалар саны | екі орындық |
| Орнату орнының материалы | бетон, газдалған бетон, кірпіш, көбік блогы |
| Үлгі | Bticino 504E |
| Монтаждау | Жасырын |
| Түрі | Розетка асты |
| Нысан | тік бұрышты |
- Бағасы: 2 385 ₸

