
Schneider Electric розетка 40х83х174 мм 1 дана
- Бар
- Коды:124179706
6 713 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Коробка SE NU800418 Unica New для открытой установки двухпостовая белый
Основные характеристики
| Область применения | монтаж |
|---|---|
| Оттенок цвета | белый |
| Название | Unica Studio |
| Серия | New Unica |
| Количество модулей | 2 x 2 модулей |
| Цветовой оттенок | белый (RAL 9003) |
| Серия продукта | New Unica |
| Комплектация изделия | Без рамки |
| Тип продукта | монтажная коробка |
| Совместимость продукта | Unica |
| Режим фиксации | винты |
| Количество постов | 2-постовая |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Биіктігі | 40 мм |
| Тереңдігі | 174 мм |
| Саны | 1 |
| Хабарламалар саны | екі орындық |
| Орнату орнының материалы | бетон |
| Үлгі | NU800418 |
| Монтаждау | Жасырын |
| Түрі | Розетка асты |
| Нысан | тік бұрышты |
| Ені | 83 мм |
- Бағасы: 6 713 ₸


