
Schneider Electric Asfora ажыратқыштары мен розеткаларына арналған жақтау Жақтау 2-п., антрацит /EPH5805271/, антрацит
- Бар
- Коды:135630444
1 851 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Asfora сериясының жақтаулары қабырғаға электр қосқыштары мен розеткаларын орнату үшін қолданылатын электр қондырғысының құрамдас бөлігі болып табылады. Олар өздеріне орнатылған құрылғыны жақтап, оған толық көрініс береді. Жақтаулар зақымдануға және коррозияға төзімді жоғары сапалы пластиктен жасалған. Бұл жақтауды пайдаланудың беріктігі мен сенімділігін қамтамасыз етеді. Күнделікті пайдалануда жеңілдік пен қауіпсіздікті қамтамасыз ете отырып, тұрғын үй-жайларда және шағын коммерциялық нысандарда пайдалануға арналған. Жақтаулар Schneider Electric компаниясының Asfora сериялы розеткалары мен ажыратқыштарын қоса алғанда, электр құрылғыларының кең ауқымымен үйлесімді. Оларды орнату оңай және көптеген интерьерлерге сәйкес келетін заманауи дизайнға ие.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өндірушінің артикулы | EPH5805271 |
| Құрылғының биіктігі | 83 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 9 мм |
| Қосымша | Бекіту тәсілі: телескопиялық механизмді және кілтті бекіту |
| Ұялар саны | 2 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | Жасырын |
| Мақсаты | ажыратқыш үшін, розетка үшін |
| Орнату | Көлденең |
| Түсі/реңі | антрацит |
| Құрылғының ені | 154 мм |
- Бағасы: 1 851 ₸

