
SteelSeries QCK 3XL ETAIL тінтуір тақтасы 1220x590x3 мм қара
- Бар
- Коды:101113831
26 642 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұл тінтуірдің бірқалыпты және дәл қозғалысын қамтамасыз ететін ыңғайлы керек-жарақ. Беті оптикалық және лазерлік тышқандарды қолдай отырып, ыңғайлы жұмыс істеуге арналған. Өлшемдердің, материалдардың және дизайнның әртүрлілігі үйіңізге, кеңсеңізге немесе ойын кеңістігіңізге дұрыс нұсқаны таңдауға мүмкіндік береді. Компьютерде жұмыс істеу кезінде дәлдік пен жайлылықты жақсартуға арналған практикалық шешім.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SteelSeries |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы, мм | 1220 мм |
| Ойын | Иә |
| Негіз материалы | резеңке |
| Жабын материалы | мата |
| Білек астындағы жастық | Жоқ |
| Қалыңдығы (мм) | 3 мм |
| Ені, мм | 590 мм |
- Бағасы: 26 642 ₸


