
Legrand кабель шығысы 863529, ендірілген орнату (жасырын)
- Бар
- Коды:142491713
4 813 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Legrand Niloe Step 863529 кабелінің шығысы — бұл құрғақ бөлмелерде сымдарды қосуды ұйымдастырудың сенімді және стильді шешімі. Niloe Step сериясындағы бұл құрылғы заманауи дизайн мен жоғары қорғаныс дәрежесін (IP21) біріктіреді, бұл оны функционалдылық қана емес, сонымен қатар сыртқы түрі де маңызды интерьерлерде қолдануға өте ыңғайлы етеді.
Артықшылықтары:
- Зақымдануға төзімділік: Жоғары сапалы пластикалық корпус пен бекіткіштің арқасында кабель шығысы ұзақ уақытқа қызмет етеді және функционалдығын жоғалтпайды.
Эстетикалық көрініс: Қара түс құрылғыға үй немесе кеңсе болсын, заманауи интерьерге оңай сәйкес келуге мүмкіндік береді.
- Судан қорғау: IP21 қорғаныс дәрежесі шығысты ылғалдылығы төмен бөлмелерде пайдалану үшін қауіпсіз етеді.
Legrand Niloe Step 863529 — бұл жоғары қорғаныс дәрежесі мен стильді көріністі біріктіретін кабельді шығаруға арналған сенімді және ыңғайлы шешім.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 75.8 мм |
| Ені | 75.8 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 54.3 мм |
| Хабарламалар саны | 1 |
| Қақпақ | Жоқ |
| Материал | Пластик |
| Модульдік | Жоқ |
| Монтаждау | ендірілетін (жасырын) |
| Қорғау дәрежесі | IP21 |
| Түрі | кабель шығысы |
- Бағасы: 4 813 ₸


