
NoData
- Бар
- Коды:135940721
7 815 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Legrand Valena Life кабелін беттерден шығару. пан. терминалдары жоқ антрацит
Valena LIFE компаниясының заманауи дизайны заманауи трендтерді көрсетеді: жұқа, таза сызықтары бар "шаршы-шаршы" дизайнының ұтымды пішіні кез келген интерьерге оңай сәйкес келеді. Valena LIFE сәндік жиектемелер топтамасы классикалық түсті реңктерді, сондай-ақ табиғи материалдарға еліктейтін заманауи нұсқаларды қамтиды. Керемет нюанс – жақтаудың қабырға бетінен "қалықтауының" әсері.
Негізгі сипаттамалары
Valena Life сериясы
Материал термопластикалық
Өнім түрі Кабель шығысы
Тұрмыстық техниканы тікелей қосу үшін қолдану
Түсі Антрацит
Жасырын қондырғының монтаждау түрі
Терминалдар Жоқ
Механизмнің толық жиынтығы Штангенциркульі бар төсемі бар механизм
Valena LIFE компаниясының заманауи дизайны заманауи трендтерді көрсетеді: жұқа, таза сызықтары бар "шаршы-шаршы" дизайнының ұтымды пішіні кез келген интерьерге оңай сәйкес келеді. Valena LIFE сәндік жиектемелер топтамасы классикалық түсті реңктерді, сондай-ақ табиғи материалдарға еліктейтін заманауи нұсқаларды қамтиды. Керемет нюанс – жақтаудың қабырға бетінен "қалықтауының" әсері.
Негізгі сипаттамалары
Valena Life сериясы
Материал термопластикалық
Өнім түрі Кабель шығысы
Тұрмыстық техниканы тікелей қосу үшін қолдану
Түсі Антрацит
Жасырын қондырғының монтаждау түрі
Терминалдар Жоқ
Механизмнің толық жиынтығы Штангенциркульі бар төсемі бар механизм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 74.7 мм |
| Ені | 74.7 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 49.44 мм |
| Қосымша ақпарат | https://www.legrand.com.lb/en/catalog/products/cable-outlet-without-terminals-mat-black-valena-life-756344 |
| Хабарламалар саны | 1 |
| Қақпақ | Жоқ |
| Материал | Пластик |
| Модульдік | Жоқ |
| Монтаждау | ендірілетін (жасырын) |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| Түрі | кабель шығысы |
- Бағасы: 7 815 ₸

